Archiwum

…Irosława Szymańskiego

W tych niepewnych czasach coraz większą popularnością cieszą się horoskopy, lawinowo wzrasta popyt na usługi różnych wróżek, wróżbitów i jasnowidzów. Pomyślałem, że sam mógłbym się czymś takim, nawet nieodpłatnie zająć. Na przykład pod hasłem „ZADZWOŃ DO MNIE O 3 W NOCY, A POWIEM CI KIM JESTEŚ I CO CIĘ CZEKA, JAK JESZCZE RAZ TO ZROBISZ!”.

Pigułka kulturalna

Medykalia – W programie: Myslovitz, Łzy i Bracia Figo Fagot. Główną imprezą (i jedyną biletowaną) ma być koncert Redfoo z duetu LMFAO, znanego z przeboju „Party Rock Anthem”. Organizatorzy przygotowali także spotkanie z Wojciechem Cejrowskim, grillowanie z władzami rektorskimi, bitwę freestyle’ową.

Zagrali z Mistrzami!

Było wspaniale! Tak mówili lekarze, którzy uczestniczyli w muzycznych warsztatach z wirtuozami gitary: Markiem Radulim i Krzysztofem Ścierańskim….

Spotkania seniorów

Marcowe spotkanie seniorów było wyjątkowo uroczyste z powodu zbliżającej się Wielkanocy.

Na deser upiekę tartę cytrynową

z Anną Michałowską, ginekologiem z Kliniki Położnictwa i Perinatologii UM w Lublinie, sportowcem i biegaczką, zdobywczynią tytułu Sportowca Roku 2015, rozmawia Anna Augustowska

Roboty w służbie kardiologii

W Klinice Kardiologii UM w Lublinie trwają prace nad opracowaniem specyfikacji pierwszego europejskiego systemu robotycznego, pozwalającego na przeprowadzenie pełnej nieinwazyjnej diagnostyki medycznej na odległość.

Homeopatia nie dla lekarzy

Warszawski Sąd Apelacyjny w Warszawie oddalił apelację prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów od wyroku Sądu Okręgowego – Sądu Ochrony Konkurencji i Konsumentów w sprawie stanowiska Naczelnej Rady Lekarskiej dotyczącego homeopatii – poinformowała nas Katarzyna Strzałkowska, rzeczniczka prasowa Naczelnej izby Lekarskiej.