Piknik w Czosnówce

Blisko 100 osób bawiło się w sobotę 8 lipca 2023 r. na pierwszym pikniku rekreacyjno – integracyjny dla lekarzy i lekarzy dentystów i ich rodzin zorganizowany przez Delegaturę Bialską LIL.

Spotkanie odbyło się przy w Domku Marianówka na terenie Dworku Jolanta w Czosnówce  nieopodal Białej Podlaskiej. Spotkanie poza urokami otaczającej nas zieleni z uroczym oczkiem wodnym, miało jeszcze jeden szczególny akcent. Nasza  koleżanka,  lekarz stomatolog Anna Serafinowicz – Kuszneruk w nieszablonowy sposób („ galeria na sznurku” ) przedstawiła własne fotografie  – wspomnienia z wycieczek organizowanych przez Bialską Delegaturę.

Letnie spotkanie uświetnił swoją obecnością  Pan Prezes dr Leszek Buk z małżonką. Naszą integrację wspaniale „podkręcił” lekarz stażysta Mateusz Lesiuk, który grając na akordeonie porwał do wspólnego śpiewania piosenek biesiadnych młodszych i starszych. Doskonale spisała się również miejscowa  kuchnia .W opiniach, jakie usłyszałem od uczestników pikniku,  impreza była ze wszech miar udana. Wiele osób już zadeklarowało swój udział w kolejnych tego typu spotkaniach jednoczących nasze środowisko. Dziękuję wszystkim uczestnikom za wspaniałe popołudnie.

Przewodniczący Bialskiej Delegatury OIL

Andrzej Barszczewski