Bądźmy razem
Bądźmy razem

Komisja Lekarzy Emerytów i Rencistów OIL informuje, że w planie na rok 2009 umieściliśmy kontynuację spotkań towarzyskich w Izbie Lekarskiej w ostatni czwartek miesiąca o godzinie 1500. Kontynuowany będzie udział w spektaklach teatralnych, operowych i filmowych. Od kwietnia do października mogą konkurować z nimi wycieczki autokarowe. Zapisy i wpłaty na udział w imprezach będą przyjmowane po spotkaniach w ostatni czwartek miesiąca. Utrzymana będzie jak dotychczas zasada współpłacenia przez lekarza emeryta i pełnej odpłatności dla osób towarzyszących. Ważne jest, że w większości przypadków bilety kupowane grupowo są tańsze.

Kursy komputerowe mogą być organizowane w zależności od ilości zgłoszeń.

Sygnalizujemy, że zmienił się dzień dyżuru członka Komisji Lekarzy Emerytów i Rencistów. Dyżur Komisji odbywać się będzie w nie we wtorek, ale w każdy czwartek miesiąca od godz. 1300 do godz. 1500. Telefon 081 536-04-55, Lublin, Chmielna 4.

Bardzo chcielibyśmy uzyskać dane o potrzebach koleżanek i kolegów o najniższych dochodach, samotnych, chorych i niesprawnych, uzyskać szczegółową informację o skali potrzeb, z którymi spróbowalibyśmy się zmierzyć.

Wszystkim Lekarzom Emerytom i Rencistom oraz Wszystkim Lekarzom ich leczącym, a którzy kiedyś będą emerytami, składam najserdeczniejsze życzenia zdrowia, powodzenia i pogody ducha w 2009 roku.

Maria Jakubowska