Reklamodawcy

Zasady umieszczania ogłoszeń/reklam
na stronie internetowej biuletynu MEDICUS

www.medicus.lublin.pl

 

 1. Zamieszczenie materiałów zweryfikowanych jako płatne odbywa się po przesłaniu podpisanego zlecenia pocztą elektroniczną biuro@oil.lublin.pl lub przesmar@oil.lublin.pl, faksem lub listownie do Wydawcy, czyli :
 2. Lubelska Izba Lekarska, Chmielna 4, 20-079 Lublin, NIP: 712-19-35-182.
 3. Materiały graficzne oraz treść anonsu płatnego dostarczane są przez zleceniodawcę na adres: stankiewicz@hipokrates.org lub/oraz tomek.yx7@gmail.com
 4. Zlecenie reklamy/ogłoszenia powinno zawierać:
  a) Dane zleceniodawcy
  b) Dane do faktury
  c) Treść ogłoszenia zgodną z odpowiednim formatem.
  d) Numer telefonu  i/lub adres e-mail.
  e) Czas, przez który będzie ukazywać się ogłoszenie/reklama na stronie internetowej.
 5. Okresem rozliczeniowym ogłoszeń/reklam płatnych jest jeden miesiąc.
 6. Płatność po otrzymaniu faktury. 14 dni dla nowych Klientów, 30 dni dla wielokrotnych..
 7. Redaktor strony internetowej ma prawo odmowy umieszczenia ogłoszeń/reklam pochodzących od zleceniodawców, co do których  posiada informacje świadczące o ich działalności niekorzystnej dla środowiska lekarskiego, oraz w innych uzasadnionych przypadkach bez podania przyczyny.
 8. Formaty ogłoszenia/reklamy
  a) Baner górny (strona startowa) nad prezentacją wybranych publikacji
  Grafika JPG, JPEG, PNG, GIF, Flash o wymiarach max. 628×86 px z możliwością przekierowania na stronę zleceniodawcy
  b) Baner boczny (strona startowa) – kwadrat obok prezentacji. Grafika JPG, JPEG, PNG, GIF, Flash o wymiarach max. 250×250 px z możliwością przekierowania na stronę zleceniodawcy
 9. Klientom, zamawiającym ogłoszenia w wyłącznie w wydaniu sieciowym „MEDICUSA” oferujemy baner górny za 555 złotych + VAT, zaś boczny za 444 złote + VAT. Za czwarte i kolejne zamówienie udzielamy rabat w wysokości 33%.
 10. Klienci, zamawiający ogłoszenia w tradycyjnym wydaniu o wartości co najmniej 1.111 złotych brutto, mogą skorzystać z promocyjnej oferty na stronie internetowej MEDICUSA za jedyne 222 złote + VAT.
 11. Propozycje nie wymienionych formatów ogłoszeń/reklam proszę kierować bezpośrednio do Redaktora Naczelnego – tel. 531-696-617.